דיקור סיני לטיפול בכאבי ראש ולחץ דם בעקבות חיסון

  למחלת הקורונה ובכלל לתקופת הקורונה יש פנים רבות. התמודדות עם המחלה עצמה, התמודדות עם תופעות של אחרי המחלה (לונג קוביד) ההשפעות הרגשיות והסטרס שנוצר בארץ בעקבותה ובנוסף גם תגובות ותוםעות לוואי שמגיעות לעיתים לאחר החיסון.
  למזלנו, רפואה סינית יכולה לתת כלים מאוד משמעותיים לכל הפנים של המחלה והתקופה. טוב, לפחות לאלה שמגיעים לקליניקה 😉.

  והפעם, כיצד הרפואה הסינית יכולה לסייע לצמצם את תופעות הלוואי שלאחר החיסון.

  א' היא אלמנה (16 שנה) בת 65, גרה במרכז הארץ ובפנסיה (עבדה במשך שנים כאחות בבית חולים). א' מאוד בעד רפואה מערבית ומאוד בעד חיסונים. כל חייה חוסנה ולעולם לא הרגישה שחיסונים גרמה לה לנזק, אפילו להיפך, הרגישה תמיד שחיסונים יעילים ומועילים ומרגישה בעזרתם בטוחה. מלבד זה, א' היא אשה מאוד בריאה לגילה, ללא מחלות רקע וללא טיפול תרופתי בשיגרה, עושה פעילות גופנית קבועה וגם מתרגלת טאי צ'י באופן קבוע, תחום ששייך גם הוא לרפואה הסינית, ומשם קיבלה המלצה להגיע לטיפולים אצלי.
  א' עברה את החיסון הראשון בהצלחה וללא תופעות מיוחדות מלבד עייפות ביממה הראשונה ומעט כאב ביד של הזריקה.
  יומיים לאחר החיסון השני, א' התחילה לסבול מכאבי ראש בלתי נסבלים ובלתי נפסקים, מלווים בהקאות, חוסר שקט ובעקבותם לא הצליחה לישון כמעט בכלל.

  א' כמובן שהלכה באופן מיידי לרופא המשפחה שלה. הרופא שלח לבדיקות מקיפות ומלבד יתר לחץ דם, לא נמצאה שום בעיה ואבחנה.
  הרופא סבר שכאבי הראש נובעים מיתר לחת הדם שהגיע למספרים גבוהים במיוחד וניסה טיפול תרופתי.
  תרופה אחת, שתי תרופות, שלוש תרופות (לחוד וביחד) לא הצליחו להוריד את לחץ הדם, כמובן שבעיית השינה נמשכה וכמו כן גם כאבי הראש נמשכו.
  א' ורופא המשפחה הגיעו למצב של חוסר אונים ותסכול ובשלב זה א' הגיעה לטיפול אלי לטיפול ברפואה סינית.

  כשהגיעה אלי היתה במצב של חולשה גדולה. גם בעקבות חוסר שינה וגם בעקבות התשה כללית של הגוף וגם ככל הנראה מהשפעת החיסון (שמנסיוני מתיש חלקים מסויימים במערכת)
  במשך חודשיים טיפלתי ב א' בעזרת דיקור סיני בלבד למטרת חיזוקה ואיזונה ואז התחלנו לראות שיפור ברמת האנרגיה שלה שאפשר לומר שהתחיחה לחזור לעצמה טרום החיסון.
  לאחר חודש נוסף של דיקור, לחץ הדם התאזן וכאבי הראש נעלמו. כפועל יוצא גם השינה השתפרה פלאים.

  א' המשיכה להגיע לטיפולים ולשמור על בריאותה. כאשר הגיע הזמן לחיסון השלישי, א' חששה מאוד מלהתחסן בשלישית וגם רופא המשפחה המליץ לחכות מעט.
  המשכנו לטפל בדיקור במטרה להכין את א' לחיסון השלישי ולמנוע מלחץ הדם לחזור.
  א' חוסנה בשלישית וטופלה לפני ואחרי החיסון ובעזרת הטיפולים לא חזרה לסבול מהתופעות שחוותה בעבר והחיסון עבר אפילו קל יותר מהראשון.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support