חוסר פריון

  חוסר פוריות הצלחה ע"י טיפול טבעי ברפואה סינית

  חוסר פוריות / עקרות מוגדר ברפואה כאי הצלחה של זוג להיכנס להריון לאחר שנה לפחות של קיום יחסי מין בקביעות וללא שימוש באמצעי מניעה.

  בארץ ובארצות הברית, אחד מכל חמישה זוגות עונה על ההגדרה של חוסר פוריות.

  האמת היא שזה לא כל כך קשה להיכנס להגדרה הזו של חוסר פוריות בארץ, אפילו זה קורה די בקלות. באופן אישי, אני חושב, שההגדרה הזו של חוסר פוריות היא שגויה, מטעה וגורמת לסטרס מיותר. כפי שלא ניתן להשוות בין 2 תינוקות או שני בני אדם, אי אפשר להשוות ולהגדיר בזמן את הנקודה שבה נכנסים להריון והנקודה שבה לא מצליחים להיכנס להריון.

  בעקבות ההגדרה הרעה הזו של חוסר פוריות, מאות נשים, גברים וזוגות מוגדרים כחסרי פריון, למעשה חולים, ומכניסים גוף בריא למיטה חולה.

  מבחינתי, חוסר פריון יכול לקבל הגדרה רק ע"י מציאת בעיה גופנית מוגדרת וספציפית. כל עוד שני בני הזוג בריאים, הזרע תקין, ולאישה אין שום בעיה פיזיולוגית, לא מגדירים כלום ופשוט ממשיכים לנסות להיכנס להריון ע"י קיום יחסי מין ספונטניים ועם הרבה אהבה ואופטימיות.

  הקשיים בדרך להריון או להגדרה של חוסר פריון

  יש מספר סיבות שמקשות להיכנס להריון, אך לא גורמות לחוסר פריון:  חתונה בגיל מאוחר, רצון להגשים שאיפות , רצון לעצמאיות של האישה, תזונה לא מאוזנת, עישון, חוסר /עודף פעילות גופנית, מתח, חוסר שינה ועוד. בחלק גדול מהמקרים שני בני הזוג בריאים לחלוטין ואין כל ממצא רפואי שיכול להסביר את חוסר יכולתם להביא ילד לעולם.

  חוסר פריון והצד הרפואי

  • חוסר פריון בצד הגברי – במקרה של גברים, אין סיבות רבות שיכולות לגרום לחוסר פוריות ורובן הגדול קשור בצורה כזו או אחרת לזרע.
  • בעיות בתחום הזרע – כמות זרע נמוכה, עוצמת זרע נמוכה, צורת זרע לא תקינה, תנועתיות זרע נמוכה או לא נכונה, נוזל זרע חומצי מידי, נוזל זרע יבש או מימי מידי והעדר זרע.

  במקרים של בעיית זרע, הטיפול המקובל אינו מספק ולא נותן תשובה רפואית ופתרון לבעיה מלבד האפשרות לסינון הזרע הטוב, השבחתו והחדרתו לגוף האישה באמצעים כירורגיים.

  חוסר פריון לגבר וטיפול ע"י רפואה סינית

  בנושא חוסר פריון של הגבר, הרפואה הסינית מתמודדת נהדר כמעט עם כל בעיות הזרע. יש קושי רב במקרים בהם הזרע נע לכיוונים שונים ובמקרים של העדר מוחלט של זרע, אך בכל שאר המקרים ניתן לשפר את הבעיה ולרפא לחלוטין את איכותו, כמותו ותנועתו של הזרע.

  • ווריקוצלה כגורמת לבעיית זרע – במקרים יחסית רבים, מופיעה לגבר ווריקוצלה. זוהי למעשה סוג של יבלת או התרחבות של הוריד המוליך דם לכיוון איבר המין מהאשכים. לאורך זמן, ווריקוצלה יכולה לגרום להרס של הזרע וחוסר אונות. רפואה סינית יכולה לטפל בהצלחה רבה בווריקוצלה ע"י דיקור סיני וצמחי מרפא.
  • חוסר פריון בצד הנשי – חוסר פריון לאישה הוא מורכב יותר מחוסר פריון של הגברים וכולל בעיות בכל מערכת המין ומערכת הרבייה.
  • בעיות שיכולות לגרום לחוסר פריון אצל האישה – בעיות ביוץ, חצוצרות, שחלות, צוואר הרחם ובעיות מנטאליות.
  • חוסר פריון בעקבות חוסר ביוץ – יש מספר סיבות שיכולות לגרום לחוסר ביוץ. במקרה של ביוץ אשר לא קיים או לא מסודר בעקבות בעיה הורמונאלית, העניין מטופל ע"י טיפול הורמונאלי כזה או אחר. הטיפול ההורמונאלי אינו פותר את הבעיה, אלה מאפשר ביוץ באופן זמני בלבד.

  רפואה סינית יכולה להחזיר את הביוץ

  לעומת הרפואה המודרנית, שפותרת את הבעיה באופן זמני בלבד, אך גם גורמת לנזקים בעתיד, הרפואה הסינית משתמשת בצמחי מרפא ודיקור סיני לפתרון שורש הבעיה. הטיפול מאפשר לאישה לבייץ באופן תקין. הטיפול אורך יותר זמן מהטיפול ההורמונאלי, אך מאפשר ריפוי ובריאות (בניגוד להורמונים אשר מסכנים את בריאות האישה והעובר).

  • חוסר פריון הנגרם כתוצאה מבעיה בחצוצרות – במקרים מסוימים, החצוצרות הן אנומליות במבנה או בתפקוד כתוצאה מזיהום, אנדומטריוזיס, הדבקויות, גושים סיביים או מסיבה לא ברורה. ניתן ע"י צילום רנטגן מיוחד של הרחם והחצוצרות לבדוק ולטפל בבעיה. במקרים בהן הסיבה אינה ידועה לרפואה המודרנית, הפתרון אינו ידוע, לכן האפשרות היחידה היא טיפול בדיקור סיני המאבחן את גורם המחלה ומטפל באשה מהשורש.
  • חוסר פריון הנגרם כתוצאה מבעיה בצוואר הרחם – הבעיה העיקרית של צוואר הרחם הוא ריר צוואר הרחם. ריר צוואר הרחם משמש כמסנן ומונע כניסה של חיידקים מצוואר הרחם לרחם. ריר צוואר הרחם גם מחזק את כושר ההישרדות של הזרע. רק בשלב הזקיקי של המחזור הווסתי בו עולה רמת הורמון אסטרדיול הזרע יכול לחדור את הריר לכיוון הרחם והחצוצרות. לעיתים ישנה רמת הורמון נמוכה ביותר בזמן הזקיקי כך שהזרע אינו יכול לחדור פנימה. הדרך היחידה לפתרון הבעיה היא הפריה תוך רחמית, שבה מחדירים את תאי הזרע ישירות אל הרחם.

  טיפול בריר צוואר הרחם ע"י רפואה סינית- הרפואה הסינית יכולה לפתור את בעיית הריר ע"י איזון הורמונאלי ואנרגטי של האישה. הטיפול יבוצע ע"י צמחי מרפא, דיקור סיני ותוספי תזונה המשפרים את אנרגיית הכבד והכליות.

  להישאר אופטימיים

  רוב הזוגות המגיעים למרפאתי בעקבות חוסר פריון- בריאים, ללא ממצא רפואי המעיד על בעיה וללא פתרון מלבד טיפול הורמונאלי, הזרעות והפריה.

  שוב חשוב לי לבקש לא למהר להגדיר הגדרות ולא להחליט החלטות שנובעות מסטרס., מכיוון שהחלטות אלה יגרמו לכם להיכנס לתהליך ארוך, מייגע ומחלה.

  לרפואה הסינית, יש את האפשרות לעזור בשני המצבים, גם במצב שבו נמצא חוסר איזון אמיתי, אצל הגבר או האישה, שגורם לחוסר פריון ולאי יכולת להיכנס להריון וגם לזוגות בריאים, שרוצים להגביר את הסיכויים להיכנס להריון, להשביח את הזרע באופן טבעי, לאזן את המערכת ההורמונאלית אצל הנשים ולא מעוניינים לעבור את שרשרת העינויים הכרוכה בטיפולי פוריות.

  זוגות אלה מוצאים ברפואה סינית פתרון יעיל, בריא ומהיר לבעיית הפוריות שלהם.

  הדרך הטובה ביותר להגדיל את הסיכויים להפריה היא טיפול בגבר ובאישה ביחד. ברוב המקרים טיפול בדיקור סיני ובצמחי מרפא ושיפור תזונתי, מספיק בהחלט על מנת לפתור את הבעיה בדרך להפריה נורמאלית והריון בריא.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support