מיגרנות טיפול

  מיגרנה היא השם הנפוץ למצב שבו אדם סובל מכאבי ראש, שיכולים לעיתים להגיע למצב שבו הסובל ממיגרנה מושבת לחלוטין מפעילות. זיו אלקלעי מומחה לרפואה סינית, נמנע עם המטפלים המציעים במצב של מיגרנות טיפול איכותי, ואמון על מציאת פתרונות יעילים למיגרנות, כמו גם סוגים אחרים של כאב. בשורות הבאות נביא הסבר קצר וממצה על המיגרנה ועל אופי הטיפול המוצע ברפואה המודרנית. בהמשך נעסוק ברפואה הסינית במה שהיא יכולה להציע.

  מיגרנות טיפול נכון והתנהלות נכונה בזמן מיגרנה

  אחת הבעיות היותר משמעותיות בכל מה שנוגע למיגרנה, היא העובדה שאי אפשר ממש לזהות את הגורמים המדויקים הגורמים לה. לפיכך, בחלק ניכר מהמקרים, האפשרות היחידה העומדת בפני רופאים המתמחים בנושא היא לנסות ולטפל כמיטב יכולתם בתסמינים השונים של הבעיה. חלק מציעים עבור מיגרנות טיפול תרופתי, וחלק מנסים לזהות את מכלול הגורמים לבעיה או לכל הפחות את הזרזים העיקריים לה. זאת, במטרה למצוא להם עצמם טיפול, או לכל הפחות לייעץ למטופל להימנע ממצבים מסוימים, או אפילו ממזונות שעלולים להחמיר את המצב. לרוב, הטיפולים הקונבנציונליים בתופעה הם תרופתיים – תרופות הרגעה מסוגים שונים, שנועדו להפחית את הכאב. הגישה של הרפואה הסינית לנושא היא שונה. מטפלים בשיטות רפואה סיניות מציעים עבור מיגרנות טיפול כולל, היורד לשורש הבעיה והמציע אורח חיים המונע את החשיפה למצבים הגורמים למיגרנה.

  דיקור סיני וטיפול במיגרנות חזקות

  כאמור, הרפואה המערבית טרם אבחנה בצורה הולמת את מקורות הבעיה. מנגד, הרפואה הסינית עשויה לאבחן גורמים שונים לה, כולל גורמים נפשיים שהרפואה המודרנית לא קושרת בינם לבין המיגרנה. החלק החשוב בטיפול הסיני הוא שינוי אורחות החיים, כולל שינויים תזונתיים המפחיתים את הסיכויים למיגרנות. פחות מזונות עתירי סוכר, עתירי שומנים וקמח לבן ופחות משקאות תוססים ולא בריאים. בנוסף, שימוש בתוספי מזון וכן בעשבי מרפא, שיש להם אפקט דומה לתרופות ההרגעה המקובלות במערב. לבסוף, טיפול באמצעות דיקור סיני מחזיר את הזרימה התקינה של אנרגיות בגופו של המטופל ומייעל את ההשפעה של התרופות השונות והשינויים התזונתיים להשגת התוצאה הרצויה.  

   

  מיגרנות טיפול טבעי ויעיל

   

  שאלות נפוצות

  מה היתרונות שלכם על פני אחרים?

  זיו אלקלעי הבעלים של הקליניקה בעל יותר מ20 שנות ניסיון ונתקל במגוון רחב של מקרים שבהם הצליח לטפל בצורה טובה ולהביא לפתרון הבעיה

  האם ניתן לטפל גם בכאבי ראש חזקים שאינם מגרנות?

  בעזרת הרפואה הסינית ניתן לטפל במגוון רחב של כאבים, כולל כאבי ראש מסוגים שונים.

  איך ניתן לתאם טיפול?

  מוזמנים ליצור איתנו קשר באחד ממספרי הטלפון הבאים: 077-3332267, 052-2203683

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support