מיגרנות טיפול

  מיגרנה היא השם הנפוץ למצב שבו אדם סובל מכאבי ראש, שיכולים לעיתים להגיע למצב שבו הסובל ממיגרנה מושבת לחלוטין מפעילות. זיו אלקלעי מומחה לרפואה סינית, נמנע עם המטפלים המציעים במצב של מיגרנות טיפול איכותי, ואמון על מציאת פתרונות יעילים למיגרנות, כמו גם סוגים אחרים של כאב. בשורות הבאות נביא הסבר קצר וממצה על המיגרנה ועל אופי הטיפול המוצע ברפואה המודרנית. בהמשך נעסוק ברפואה הסינית במה שהיא יכולה להציע.

  מיגרנות טיפול נכון והתנהלות נכונה בזמן מיגרנה

  אחת הבעיות היותר משמעותיות בכל מה שנוגע למיגרנה, היא העובדה שאי אפשר ממש לזהות את הגורמים המדויקים הגורמים לה. לפיכך, בחלק ניכר מהמקרים, האפשרות היחידה העומדת בפני רופאים המתמחים בנושא היא לנסות ולטפל כמיטב יכולתם בתסמינים השונים של הבעיה. חלק מציעים עבור מיגרנות טיפול תרופתי, וחלק מנסים לזהות את מכלול הגורמים לבעיה או לכל הפחות את הזרזים העיקריים לה. זאת, במטרה למצוא להם עצמם טיפול, או לכל הפחות לייעץ למטופל להימנע ממצבים מסוימים, או אפילו ממזונות שעלולים להחמיר את המצב. לרוב, הטיפולים הקונבנציונליים בתופעה הם תרופתיים – תרופות הרגעה מסוגים שונים, שנועדו להפחית את הכאב. הגישה של הרפואה הסינית לנושא היא שונה. מטפלים בשיטות רפואה סיניות מציעים עבור מיגרנות טיפול כולל, היורד לשורש הבעיה והמציע אורח חיים המונע את החשיפה למצבים הגורמים למיגרנה.

  דיקור סיני וטיפול במיגרנות חזקות

  כאמור, הרפואה המערבית טרם אבחנה בצורה הולמת את מקורות הבעיה. מנגד, הרפואה הסינית עשויה לאבחן גורמים שונים לה, כולל גורמים נפשיים שהרפואה המודרנית לא קושרת בינם לבין המיגרנה. החלק החשוב בטיפול הסיני הוא שינוי אורחות החיים, כולל שינויים תזונתיים המפחיתים את הסיכויים למיגרנות. פחות מזונות עתירי סוכר, עתירי שומנים וקמח לבן ופחות משקאות תוססים ולא בריאים. בנוסף, שימוש בתוספי מזון וכן בעשבי מרפא, שיש להם אפקט דומה לתרופות ההרגעה המקובלות במערב. לבסוף, טיפול באמצעות דיקור סיני מחזיר את הזרימה התקינה של אנרגיות בגופו של המטופל ומייעל את ההשפעה של התרופות השונות והשינויים התזונתיים להשגת התוצאה הרצויה.  

   

   

   

   

  מידע נוסף בנושא

  מיגרנות טיפול באמצעות דיקור סיני

  מיגרנות טיפול באמצעות דיקור סיני נועד לפתור בעיות מעיקות המשבשות קשות את אורח החיים. לעיתים רבות מגיעים ומגיעות מטופלים לקליניקה בטענה למיגרנה. ישנם כאבי ראש שונים ורק חלקם הקטן מוגדר ומאובחן כמיגרנה. לצורך אבחנה מסודרת למיגרנה או לסוג של כאבי הראש, יש להתייעץ עם רופא המשפחה או עם רופא מומחה. לאחר אבחנת הרופאים, ניתן לבודד את הגורמים ולאבחן באופן מדויק את סיבת כאב הראש ובמקביל לעשות אבחנה של הרפואה הסינית וכמובן לטפל על מנת להפחית את ההתקפים של כאבי הראש או של המיגרנות והכי חשוב, למנוע את ההתקפים בכלל להגיע.

  זיו אלקלעי – זיו אלקלעי – מומחה לרפואה סינית, בעל וותק של 23 שנות טיפול וניסיון עשיר לטיפול במיגרנות וכאבי ראש שונים.

  מיגרנות טיפול – באמצעות מטפל בעל ניסיון 

  אוכלוסייה רבה צועקת לעזרה-מיגרנות טיפול ! במקרים רבים, אנשים סובלים מהתופעה במשך שנים רבות, כך שאיכות חייהם יורד בצורה דרמטית. מיגרנה היא סוג של כאב ראש חזק. היא מתאפיינת בכאב חזק המופיעה בצד אחד של הראש המתגבר לאורך מספר ימים ללא הפסקה. עוצמת הכאב מתגברת בפעילות גופנית ובאור חזק ומובילה לעיתים קרובות לבחילות והקאות. ניתן לזהות לפרקים תסמינים דוגמת חוסר תחושה, נימול בידיים, הבזקים בראייה, אזורי חושך בראייה, נקודות שחורות בעיניים וכדומה. הפגישה הראשונה נועדה לאבחון, ללמידה אודות הבעיה וכדומה ובמהלכה ירצה המטפל לקבל מסמכים רפואיים, חוות דעת של רופאים, אבחונים שונים, בדיקות שנעשו ועוד. הוא עצמו יבצע בדיקות משל עצמו ולאחר מכן, יגבש את הדרך המתאימה ביותר לטיפול.

  מיגרנות טיפול בקליניקת רפואה סינית

  מפגש ראשוני אשר אורכו כשעתיים, כולל הכרות מעמיקה עם המטופל, יצירת אבחנה, בניית אסטרטגיה טיפולית, שיתוף המטופל בתוכנית הטיפול, ייעוץ לתזונה ותוספי תזונה לפי הצורך וכמובן דיקור סיני. הטיפולים מתבצעים אחת לשבועיים שלושה, כמובן שלפי האבחנה והמקרה ספציפי. לאחר הפגישה הראשונה, כל מפגש אורך כשעה. זיו הוא מסוג המטפלים ברפואה סינית ששמח לתת ייעוץ גם מחוץ למסגרת שעת הטיפול. לכן, ניתן תמיד להתקשר ולהתייעץ על שיגרת החיים בכל זמן שנחוץ.

  ניתן למנות שני סוגי טיפול הנעשים במקביל. הראשון הינו בעת שיש כאבים והרצון הוא להפחיתם במהרה, טיפול אחר הוא למניעה של אותן מיגרנות להופיע. הדיקור נועד לאזן את מערכת העצבים הפגיעה, וצמחי המרפא – למנוע התכווצות העורקים המובילים למוח.  כך נמנעים התקפים ופותרים את הבעיה מהיסוד. יש צורך בשורה של מפגשים מאחר ומדובר על רצון לטיפול מקיף שאף ימנע חזרת המיגרנות.

  טיפול במיגרנות על ידי מרפא סיני בעל ידע וניסיון

  זיו אלקלעי – מומחה לרפואה סינית, בעל ניסיון של 23 שנות טיפול. זיו למד לאורך שנים במוסדות מובילים בתחום, שייך לאיגוד הרפואה הסינית בישראל. הניסיון ממטופלים רבים ומורכבים מוביל להצלחה בטיפול וכהוכחה, מאות מטופלים המגיעים ממגזרי אוכלוסייה שונים ומכל הארץ, כולל כמובן נשים, גברים וילדים הסובלים ממיגרנות.

  שאלות נפוצות

  מה היתרונות שלכם על פני אחרים?

  זיו אלקלעי הבעלים של הקליניקה בעל יותר מ20 שנות ניסיון ונתקל במגוון רחב של מקרים שבהם הצליח לטפל בצורה טובה ולהביא לפתרון הבעיה

  האם ניתן לטפל גם בכאבי ראש חזקים שאינם מגרנות?

  בעזרת הרפואה הסינית ניתן לטפל במגוון רחב של כאבים, כולל כאבי ראש מסוגים שונים.

  איך ניתן לתאם טיפול?

  מוזמנים ליצור איתנו קשר באחד ממספרי הטלפון הבאים: 077-3332267, 052-2203683

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support