ריפלוקס טיפול

  אם יש לכם את אחד או יותר מהסימפטומים הבאים, כנראה שאתם סובלים מריפלוקס. יכול להיות שאתם חווים כאבי גרון, צרידות או שיעול שחוזרים פעם אחר פעם, ויכול להיות שיש לכם בחילות או הקאות או צרבות או מועקה בבית החזה. לעיתים גם קושי בבליעה, הרגשת גוש תקוע בגרון, תחושה של ליחה בגרון, כאבים ברום הבטן או בחזה, תחושת צרבת שהיא מעין שריפה מאחורי עצם החזה ולא פעם מעבר של חומצה או מזון דרך הפה או מה שקרוי בשפה הרפואית – רגורגיטציה.

  לעיתים ריפלוקס יכול גם להתבטא כמועקה או צרבת כל כך חזקה שגורמת לכאבים או לחץ בחזה. אנשים לפעמים נבהלים וחושבים שעברו אירוע לבבי או התקף לב. עד כדי כך ריפלוקס יכול להיות משמעותי בסבל שהוא גורם. ראשית רצוי במצב זה כן לבדוק ולשלול אירוע לבבי ואת זה עושים באמצעות בדיקת אק"ג ובדיקות דם, ואם הכל בסדר עם הלב, רצוי ללכת לאבחון אצל אף אוזן גרון או גסטרולוגו. במידה והאבחנה היא ריפלוקס, דעו שבמרבית המקרים, ניתן להקל באופן מיידי על התופעות בדרכים טבעיות בבית וניתן גם לרפא ריפלוקס לחלוטין על ידי טיפול של רפואה סינית.

  ריפלוקס טיפול – נעים להכיר

  ריפלוקס או בשמו השני – מחלת ההחזר הקיבתי ושטי, היא מחלה בה תוכן הקיבה החומצי עולה למעלה ועלול לגרום לנזק  במעטפת הפנימית של הוושט. הגורמים למחלה לא ממש ידועים לרפואה המערבית,  ולרוב מאבחנים בקע סרעפתי, עיכוב בפינוי המזון מהקיבה, עלייה בלחץ התוך בטני, עיכוב בפינוי הוושט וגורמים נוספים כמו תרופות שונות ומזונות כאלו ואחרים שמחמירים את הבעיה. כל הנ'ל לא מעידים על מקור הבעיה. הטיפול יהיה באמצעות תרופות שונות שמעכבות משאבות מימן כמו אומפרדקס, לוסק ואחרות. אם הטיפול הזה נכשל כמו גם אם סובלים יותר ויותר מההחזר הושטי, בדרך כלל הצעד הבא יהיה לעשות אנדוסקופיה או טיפול כירורגי כזה או אחר.

   

  טיפול בריפלוקס ברפואה הסינית

  הרפואה הסינית מציעה פתרון אמיתי לבעיית ריפלוקס טיפול במקור הבעיה וגם הקלה מיידית על הסמפטומים. כלי הטיפול של הרפואה הסינית מגוונים וכוללים צמחי מרפא, דיקור סיני, תזונה מאוזנת ומבריאה ותוספי תזונה שונים. הכל לפי הצורך והרצון.

  כמובן שטיפול מוצלח מתחיל באבחנה מסודרת ומעמיקה, הכרות עם המטופל והבעיה שהוא סובל ממנה, רישום אסטרטגיית הטיפול וייעוץ.

   זיו אלקלעי בעל נסיון של למעלה מ 20 שנה, מתמחה בטיפול בבעיות של מערכת העיכול, שייך לאיגוד הרפואה הסינית בישראל ומשלב מגוון כלים טיפולליים של הרפואה הסינית כדי להגיע לתוצאות מהירות ועל כך מעידים מאות מטופליו

  כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר ולקבל את כל המידע שאתם צריכים בדרך להרגיש טוב יותר!

  טיפול ברפלוקס

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support