רפואה סינית למבוגרים וילדים

  שיטות הטיפול המגוונות של הרפואה הסינית הפכו אותה לרפואה יעילה במיוחד ונפוצה בארץ ובעולם. רפואה סינית נפלאה לטיפול בכל שכבות הגיל והיא שימושית ומוכרת בכל קופות החולים ובתי החולים בארץ.

  התוצאות המתקבלות כתוצאה מהטיפול, מובילות לשיפור ניכר בבריאות הפיסית והרגשית, ומורגשות לטווח ארוך (מחקרים רבים מאשרים זאת).

  מידע אודות טיפולים ברפואה הסינית הכוללת דיקור סיני, תזונה וצמחי מרפא

  שיטות הטיפול המרכזיות ברפואה הסינית הן דיקור סיני, תזונה, צמחי מרפא ושיאצו. בעזרת שיטות טיפול אלה הרפואה הסינית מונעת, מתקנת ומטפלת בבעיות רפואיות בקרב מבוגרים וילדים, כטיפולים חלופיים ומשלימים לרפואה הקונבנציונאלית.

  הרפואה הסינית מטפלת במגוון רחב של תופעות ומחלות ולעיתים רבות מצליחה במקרים בהם הרפואה הקונבנציונאלית נכשלה או נותרה ללא מענה מתאים, לכן היא נחשבת אוצר לאומי רב ערך המתבססת על הבנת תופעות גופניות ונפשיות שמקורן במסורת ובתקופות עתיקות ולפיה כל אדם שמגיע לטיפול הוא עולם ומלואו וכך צריך להתייחס אליו.

  התהליך המקובל בטיפולי רפואה סינית

  בשלב הראשוני נעשה אבחון. האבחון מתחיל מהתבוננות חיצונית על מבנה הגוף ושפת הגוף, התבוננות בסימנים המופיעים באזורי גוף שונים לרבות צבעי הפנים, צבע הלשון, שינויים בעור, מראה הציפורניים, שינויים בהפרשות, בקול, דרך ההליכה ודרך הישיבה של המטופל. שיחה עם המטופל המאפשרת קבלת נתונים רפואיים והבנת תהליכי המחלה, אבחון דופק ולשון וכמובן קבלת הנתונים והבדיקות הקשורות לעבר הרפואי של המטופל.

  בשלב השני שלאחר האבחון, נעשה ייעוץ הכולל שינויים באורח החיים ובהרגלי התזונה (במידת הצורך).

  בשלב השלישי שלאחר הייעוץ, נבנית אסטרטגיה טיפולית ומוסבר למטופל התהליך המדויק של הטיפול ומשמעותו.

  בשלב הרביעי והאחרון, מתבצע הטיפול שכולל דיקור סיני

  הדופק – כלי אבחון עיקרי ברפואה סינית

  האבחנה החשובה ביותר בטיפול על פי הרפואה הסינית היא אבחנת הדופק. אבחון על פי דופק הינו מורכב וקשה ללימוד, ולכן מירב המטפלים נמנעים מלהשתמש בו. הדופק, על פי הרפואה הסינית, מאפשר להגיע לאבחנה מדויקת ועמוקה ביותר. אבחון הדופק מבוסס על ניסיון רב של המטפל והוא חשוב ביותר לבחירת נקודות הדיקור הנכונות לטובת הצלחת הטיפול.

  זיו אלקלעי – מומחה לרפואה סינית מודרנית וקלאסית

  זיו אלקלעי מטפל מוסמך, Lic.Ac) license acupuncture ), מבכירי המטפלים ברפואה סינית, יו"ר וועדת הקבלה בלשכה לרפואה סינית בישראל, מומחה לטיפול בילדים ונשים, עם כ 20 שנות ניסיון מוכח.

  משלב בטיפולו דיקור סיני, צמחי מרפא, תזונה, תוספי תזונה ושיאצו.

  בוגר 4 שנות לימודי רפואה סינית מודרנית במכללת מדיסין.

  בוגר 3 שנות לימודים מתקדמים בשיטות רפואה סינית קלאסית / עתיקה על פי תיאורית Stems and Branches (תיאורית הגזעים והענפים) שלמד מפטר ואן קרבל (מטובי המטפלים בעולם).

  בוגר השתלמויות מקצועיות והתמחות בטיפול בנשים וילדים באמצעות רפואה סינית אצלJulian Scott מומחה בעל שם בינלאומי לטיפול בילדים דרך הרפואה הסינית.

  נימנה על קבוצה מצומצמת של מטפלים מישראל שהעמיקו בלימודיהם ומיישמים תיאוריות וטיפול מעשי וממשיכים ללמוד, להשתלם ולהתמחות בתחום כל הזמן.

  מרצה ומעביר סדנאות בנושא רפואה סינית ואורח חיים בריא למבוגרים וילדים.

  במסגרת קליניקה פרטית בהוד השרון ובקדימה, מטפל במגוון רחב של מחלות, בעיות רפואיות וטיפולים מניעתיים בתחומים רבים ובעיקר בטיפול ברפואה סינית לנשים וטיפול ברפואה סינית לילדים, מחלות של מערכת העיכול ואורטופדיה, על ידי שילוב הרמוני של דיקור סיני, תזונה וצמחי מרפא.

  רפואה משלימה

  רפואה סינית משלימה לכם את תמונת הבריאות…

  לעיתים לא די בפיתרונות אותם מציעה הרפואה הקונבנציונלית. על מנת שתשובו לאיתנכם, אתם נזקקים לעזרה נוספת שתשלים בעבורכם את התמונה כולה. זו הסיבה בגינה יותר ויותר רופאים מפנים את מטופליהם הנמצאים בעיצומו של טיפול קונבנציונלי, אל הרפואה הסינית המובילה את המטופלים לשיפור משמעותי (הן גופני והן נפשי) שכמותו טרם חוו קודם לכן.

  על מנת שאתם תיהנו מהתוצאות הטובות ביותר, חשוב לבחור במטפל שיוביל אתכם אל הטיפול היעיל ביותר בעבורכם,

  דבר שניתן להשגה רק באמצעות ידע מקיף וניסיון פרקטי המכיר את עוצמתה ומגוון תחומי ההתמחות של הרפואה הסינית.

  רפואה בטוחה

  הרפואה הסינית בטוחה ביותר ל"משתמש".

  רפואה סינית הינה למעשה רפואה טבעית בה גלומים רק יתרונות בעוד הסיכונים הם מינמליים.

  לכן, תוכלו להיעזר ברפואה סינית ללא כל חשש וללא הגבלת גיל.

  רפואה מבריאה

  רפואה סינית לא מסתפקת "בהשקטת" כאב, אלא פשוט מבריאה…

  הרפואה הסינית מטפלת במימד העמוק והרחב ביותר של הכאב או המחלה. זהו בדיוק ההבדל בין הקלה זמנית  שתחושו באם תיטלו כדור לשיכוך כאב הראש לבין הטיפול בסיבה הגורמת לו. הטיפול בסיבה ולא רק בסימפטום
  מבטיח שהמחוש או המחלה ממנה אתם סובלים תמוגר לטווח ארוך ולא רק באופן זמני.

  מונעת ומתחזקת

  מניעה ותחזוקה שוטפת של גופכם – "תעודת האחריות" לבריאותכם…

  גם אתם מודעים מן הסתם לחשיבות המניעה והתחזוקה השוטפת של גופכם כדרך הנכונה ביותר לשמירה על בריאותכם הכללית. מניעה ותחזוקה גופנית ונפשית הן "תעודת האחריות" לכך שאכן תצליחו להישאר בריאים לאורך השנים.

  רפואה סינית שמה לה למטרה לדאוג  לכם בעוד מועד, בכדי שאתם לא תצטרכו לדאוג לבריאותכם העתידית.

  מחקרים מוכיחים

  רפואה סינית  – הצלחה שמוכחת "בשטח"…

  המחקרים המדעיים לא מפסיקים להזרים נתונים אודות אחוזי ההצלחה הגבוהים בקרב אנשים שטופלו באמצעות רפואה סינית ובפרקי זמן קצרים יחסית, במגוון רחב של בעיות להן לא נמצא פתרון הולם ומלא ברפואה הקונבנציונלית.

  זו הסיבה שיותר ויותר אנשים פונים אל הרפואה סינית.

  אישי ומותאם

  רפואה סינית – הרבה יותר  מדיאגנוזה רפואית…

  אתם הרבה יותר מעוד גוף נפש הזקוקה לטיפול. אתם אדם חד פעמי וייחודי שהינו מכלול שלם הדורש התייחסות אישית ומותאמת. זה בדיוק המענה הכולל אותו תוכלו לקבל ברפואה הסינית.

  זה רק אתם וההתאמה המלאה לצרכיכם הגופניים והנפשיים כאחד ובעבור כך, חשוב לבחור מטפל  שיש לו את הידע המקיף ביותר, דבר שיאפשר לו לשמש כצינור שינתב אותכם  לסוג הטיפול המתאים ביותר למקרה האישי שלכם.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support