אפרת ממליצה

  אז ככה

  הגעתי אל זיו לפני כשנה וחצי לאחר שני אשפוזים בגלל דלקות חוזרות בכליות.

  החלטתי שלבית חולים אני לא חוזרת ויהי מה . ואכן –

  התחלתי טיפולי דיקור סיני. תחילה, הטיפולים רק הרגיעו נפשית ואז המשכתי בלי ידיעה ברורה של מה קורה והאם זה עובד אבל האמנתי!

  חשוב לציין שהדלקות בכליות הגיעו במהירות ללא סימנים מקדימים של דלקת בשתן כמו אצל אנשים נורמאליים…ואז , אחרי תקופה של טיפול, הגיע רחש של דלקת בשתן ואפשר להגיד שהתרגשתי – סוף סוף קיבלתי סימן מקדים והאשפוז רחוק ממני.

  בתקופה זו, קיבלתי המלצה מאורולוגית לקחת אנטיביוטיקה לתקופה זמנית. מאוד התנגדתי לכך בתחילה, אך בהתייעצות עם זיו (שאינו קיצוני בדרכו ופתוח לקשת האופציות) הוחלט לקחת בכל זאת את האנטיביוטיקה לזמן קצר ושבזמן זה נחזק את מערכת החיסון ע"י הדיקור.

  ואכן , מאז (טפו טפו טפו) לא השתמשתי לא באנטיביוטיקה ולא הגעתי אפילו קרוב לאזור בית החולים.

  זה סיפור אחד – סיפור המסגרת של הטיפול שלי, אבל זה לא הנושא היחיד שטיפלתי בו אצל זיו.

  חוץ מדלקות חוזרות הגעתי לטיפול ברפואה סינית, גם במצב נפשי לא מי יודע מה מזהיר. מצבי רוח קיצוניים , ואפשר להגיד דיכאון ברמה מסוימת – לא מאוזנת.

  מעבר לשיחות עם זיו שעזרו לי למקד את תחושותיי ואת תגובת הגוף לכך, חל שינוי בהרגשתי הפיזית. התחלתי להרגיש חזקה יותר , בטוחה יותר, בריאה יותר, מאוזנת יותר והכי חשוב – שמחה יותר ומודעת יותר.

  חלק מהטיפול כלל גם שינוי תזונתי – עדין מאוד ומתאים לצרכי, וכן גם שימוש בפורמולה של צמחי מרפא שחיזקה אותי ונתנה לגוף עוד משהו שהוא צריך.

  ועוד סיפור והחשוב ביותר-

  הגעתי לטיפול בידיעה שאימא, אני כנראה לא אהיה לעולם (מתוך כל מיני מחשבות לא הגיוניות שאז נראו לי הגיוניות לגמרי).

  מאז שקיבלתי את המחזור לראשונה הוא היה ונשאר, אינו סדיר כלל וכלל. לא היה ברור אם יש ביוץ או אין ביוץ ולא היה ברור אם יגיע המחזור או לא. השתמשתי הרבה שנים בגלולות לסידורו ולכן לא באמת בדקתי את מצבי ההורמונאלי.

  כחלק מהתהליך שעברתי בכל השנה הזאת , התחלתי להאמין הרבה יותר בגוף שלי וביכולות שלו. הרבה מחשבות ואמונות שהיו לי לאט לאט תפסו כיוון אחר ובמקומם התחזקה אמונה גדולה בתהליך שהגוף שלי עובר ועוד יכול לעבור.

  יחד עם טיפול פסיכולוגי , דיקור סיני ובדיקות שהוכיחו שאין כל בעיה, האמונה התחזקה והגוף עבר תפניות רבות.

  רופא הנשים שלי, כבר המליץ על תחילת טיפולי פריון, אבל אז ככול שהטיפול המשיך, קודם כל התחיל להגיע מחזור סדיר יותר ואז בדיקות ביתיות הוכיחו שיש ביוץ וכיום אני בשבוע 27 להריוני.

  חשוב לי לציין כי גם עכשיו אני ממשיכה את הטיפול (בתדירות נמוכה יותר) ויכולה להגיד שההיריון שלי מתקדם בצורה מאוד בריאה ומאוד אנרגטית.

  מבחינה הורמונאלית, אני מרגישה טוב ומאוזנת (דבר שלא מובן מאיליו כלל וכלל בהריון מסתבר) וגם פיזית הגוף מרגיש טוב וחזק.

  זה סיפור הטיפול שלי . אני ממליצה על זיו ועל הרפואה הסינית לכל מי שיש בה אמונה בדרך הזאת ומאמינה בגוף שלה או שלפחות רוצה להאמין.

  חשוב לבוא ממקום של אמונה ורצון לבדוק עוד דרך.

  אפרת

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support