דלקת אוזניים

  יונית (בת 21) – דלקות אוזניים, כולסטאטומה

  יונית הגיע אלי דרך המלצה מחברה טובה. בחורה צעירה, עובדת במרץ וגרה עם הוריה באזור המרכז.

  עוד לפני שהתחילה לתאר לי את הסיבה להגעתה, אי אפשר היה לפספס את המבט העמוק שלה שהיה מלווה בפחד, התרגשות ואולי אפילו דיכאון.

  סיבת הגעתה למרפאתי היא כולסטאטומה (ציסטה באוזן המלווה בהפרשות, כאב, וסיכון לאבד את יכולת השמיעה ואף לפגוע בעצב הפנים) באוזן שמאל…

  יונית סובלת מגיל שלוש מדלקת אוזניים חוזרת, טיפול אנטיביוטי רב, ניתוח כפתורים באוזן ושאיבות נוזלים מהאוזן כל חודשיים.

  בעקבות ההיסטוריה הטראומתית מאז ילדותה, היא חוששת מאוד מכל טיפול שהוא, (במיוחד טיפול בדיקור סיני), אך בפגישה האחרונה שלה עם מומחה אף/אוזן/גרון נקבע לה, בצער רב, ניתוח נוסף בעוד חודש על מנת לשאוב את הנוזלים מהאוזן התיכונה ולהוציא את הציסטה.

  מלבד זאת, יונית מאוד בריאה, לא לוקחת תרופות וכמעט ולא חולה.

  טיפולים שניתנו ליונית:

  בטיפול הראשון – דקרתי 2 נקודות :

  YE MEN)-TW-2, (DA DU) SP-2)

  שתי נקודות הדיקור קשורות בצורה זו או אחרת לאוזן, ביחד הן מאזנות אש ומים ברמת האנרגיה העמוקה, מאזנות את האדמה, ומזינות יין, שתיהן נק' מניעות מאוד מעצם מיקומן ושתיהן נקודות מעיין אשר מניעות ומקררות.

  טיפול שני – לאחר שבועיים, יונית דיווחה על מספר ימים של הפרשות מהאוזן, אבל גם לתחושה של התחזקות פיסית ומנטלית, הפעם דקרתי שלוש נק' ( 4 מחטים) והוספתי פורמולת צמחים לייבוש והנעה:

  FENG IONG)-ST-40, (GUNG SUN)-SP-4)

  למעשה, 2 הנק' האלה ביחד מוציאות עודפים ממערכת העיכול, מחזקות את הכליות , מחזקות את יסוד המים דרך האדמה ובנוסף מאזנות את האדמה.

  YI FENG-)-TW-17)

  בטכניקה של דחיפה ומשיכה , על מנת להניע את אזור האוזן ולטפל בציסטה.

  בטיפול השלישי – לאחר שבועיים נוספים, יונית נכנס עם חיוך גדול על הפנים ובשורה מצוינת , היא הייתה אצל הרופא בביקורת שלפני ניתוח, הציסטה נעלמה לחלוטין, והאוזניים הרבה יותר יבשות, הניתוח נידחה והרגשתה מצוינת (וגם שלי).

  החלטתי לדקור 5 נק' :

  LIAN GUAN)-CV-23)

  DA HENG)-SP-15)

  FU AI) SP-16)

  QU QUAN)-LIV-8)

  ZHANG MEN) LIV-13)

  מצבה של יונית המשיך להשתפר, דלקות האוזניים נפסקו, האוזן התייבשה לחלוטין והרגשת הדופק השתפרה.

  כעת היא מבקרת אצל הרופא אחת לשנה בלבד לביקורת שגרתית וממשיכה לבקר אצלי אחת לחודשיים.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support