המלצה ממילן

  הגעתי לזיו לפני כ-9 שנים לאחר הלידה השנייה שלי, בגיל 33. לא ידעתי למה לצפות ולא ידעתי הרבה על רפואה סינית.

  דבר אחד היה לי ברור: נמאס לי מרופא המשפחה שלי, המסתכל לעבר המחשב שלו, לא נוגע, לא קם, לא מבין מה עובר עליך ובסוף הביקור, מוסר לך בכל זאת מרשם לתרופות. רציתי לנסות משהו חדש ,הייתי פתוחה והמזל הביא אותי לזיו.

  בעיניי זיו הוא מטפל מצוין, שיודע להקשיב ולהכיל. הוא נעים, רגיש ובמקביל מקצועי מאוד ורציני. אני הגעתי אליו מאוד עייפה, אפשר להגיד בדיכאון , מנסה לשכנע את עצמי ש"הכול בסדר" כשהכול לא בסדר. אבל הגוף והדופק לא משקרים וזיו שמאבחן בין היתר לפי הדופק של המטופל, יודע בדיוק אם "הכול בסדר או לא". אני סומכת עליו ב-100%.

  די מהר, נעלמה לי דלקת בגיד במפרק כף היד (ברפואה המערבית, טיפלו בי עם קורטיזון והמליצו לי על ניתוח) , המיגרנות שלי נעלמו והתחלתי להרגיש הרבה יותר טוב ומלאת אנרגיה.

  במקביל, זיו דיבר על להסדיר את המחזור שלי (שכל החיים הופיע פעם ב- 4 חודשים בערך): הייתי בשוק! הייתי אחרי 2 ילדים, כל אחד לאחר טיפולי פוריות ובחיים לא דיברו איתי על אפשרות להסדיר את המחזור! המחזור שלי פתאום הופיע כל חודש!

  בהריון השלישי, זיו ליווה אותי לאורך כל הדרך. לפני ההיריון, במהלך טיפולי הפוריות ובמהלך כל ההריון. הייתי רגועה, נכנסתי להריון כבר בטיפול הראשון וכל ההיריון הרגשתי הרבה יותר טוב מההריונות הקודמים, והכי כיף, לא הייתי נפוחה ומלאת בצקות!

  עם השנים, אני ממשיכה ללכת לזיו ל"תחזוקה" ובעלי גם הצטרף אלי. הקליניקה של זיו בקדימה מאוד נעימה ובכלל זה הפך להיות חלק מהחיים שלנו עם קשר אישי ונעים שלא מוצאים בשום מקום.

  בעיניי, זה מזל גדול להכיר את זיו, ואני ממליצה לכם לתפוס את המזל הזה ולהרגיש בעצמכם!

  בהצלחה!

  מילן

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support