רפואה סינית וטיפול בקורונה

  שמעון, בן 68 חלה בקורונה לפני עידן החיסונים. המחלה התחילה עם חום לא מאוד גבוה, מעט שלשולים, כאבי ראש ועייפות. אחרי יומיים הלך להיבדק ומצא שהוא "חיובי" לקורונה.
  מטופלת אחרת, המליצה לו ליצור קשר טלפוני והבטיחה לו שאצליח לעזור לו בעזרת רפואה סינית, למנוע התדרדרות ולהקל בכל התסמינים. כך היה. שמעון יצר קשר ועשינו שיחת זום שבה אבחנתי את מצבו ואת השלב שבוא הוא נמצא.

  בשלב זה, המחלה קצת תפסה תאוצה והחל שיעול משמעותי וחולשה גדולה מאוד והחום עוד לא ירד. שמעון עדיין לא היה צריך ולא הומלץ לו אשפוז.
  בשיחת זום, לא ניתן לעשות אבחנה מלאה כי אין אפשרות לקחת דופק, (אבחנת דופק היא אבחנה חשובה ברפואה הסינית) אבל כן אפשר לראות את הלשון, לשמוע את האדם ולהבין רקע רפואי והווה רפואי מספק כדי לקבל תמונה שלמה.

  יום למחרת, אשתו של שמעון קנתה מספר תוספי מזון שהמלצתי וגם השליח עם צמחי המרפא הגיע במהרה על מנת לתת טיפול מהיר.

  יום למחרת התחלת הצמחים והתוספים כבר הייתה הקלה. טיפול בכאב ראש עזר להעלים את כאבי הראש, החום ירד והשיעול מעט הוקל.
  לאחר יומיים נוספים שגם בהם הוקלו התופעות (במצב זה אני יוצר קשר יום יומי על מנת לוודא שאין החמרה), עשיתי שיחה נוספת עם שמעון ורשמתי פורמולה חדשה.

  לאחר יומיים נוספים נראה היה ששמעון יצא מהמחלה. השיעול נגמר ונשארה עייפות.
  המלצתי על תוסף נוסף מפטריות מרפא ושיניתי את פורמולת הצמחים שתתייחס יותר לחיזוק ולשיקום.

  שבוע לאחר מכן, שמעון  קיבל תשובת קורונה "שלילית" והגיע לטיפול דיקור סיני ומאז ממשיך את הטיפול אחת לשבועיים.

  שמחתי מאוד לסייע לשמעון בתקופה של מחלה קשה ובעלת תופעות לוואי עתידיות, לקצר את המחלה ולמנוע שאריות של תופעות לוואי.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support