דיקור סיני לילדים בהוד השרון

  למרות שבתהליך טיפולי שבו עושים דיקור סיני לילדים דוקרים בעזרתן של מחטים דקיקות ביותר שכמעט ולא מורגשות, ילדים רבים מגיעים לטיפול בדיקור מפוחדים וחוששים מהכאב.
  דיקור הוא כלי מאוד משמעותי של הרפואה הסינית ולכן מאוד חבל להפסיד אותו. אין לו תחליף אמיתי ועיסוי נקודות הדיקור בטכניקות שונות, אף פעם לא עושה את העבודה בצורה יעילה כמו הדיקור עצמו.
   
  כשמטפלים בילדים, לרוב, אני משלב בטיפול שירה, בדיחות, קסמים וכל מיני התנהגויות שובביות ששוברות את הקרח ומרגיעות את הילדים.
   
  בסרטון הזה, תמר בת ה 9 הגיעה לטיפול לצורך טיפול באסטמה, בנזלת כרונית ובדלקות גרון חוזרות כתוצאה מסטרפטוקוק. זהו המפגש השלישי בלבד ותמר מאוד מפוחדת, אבל אמא שלה יודעת לשחרר ויודעת שתמר צריכה להתגבר על הפחדים בכוחות עצמה ולכן החליטה להתרחק ולצלם ולהישאר נטראלית.
   
  שימו לב לתגובה של תמר שניה אחת לפני הדיקור עצמו. בזמן הדיקור עצמו שפת הגוף של תמר פחות לחוצה מאשר לפני הדיקור שאני רק מניח את המוליך (הפלסטיק).
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support